Bouw jij mee aan onze website?

Terug naar overzicht

Met trots presenteren wij u deze nieuwe website. Wij zijn erg benieuwd wat u ervan vindt! Heeft u opmerkingen? Mist u iets? Laat het ons dan weten via publiciteit@muziekschoolbarneveld.nl.

Selfie met harp
Stuur je filmpje in en win!
Op onze website willen we graag laten zien hoe leuk het is om muziekles te hebben. En wie kunnen dat nou beter vertellen dan onze leerlingen? Ben jij enthousiast over muziekles en jouw instrument? Doe dan mee met onze videowedstrijd! Maak een filmpje van maximaal 1 minuut, waarin je uitlegt en laat zien en horen waarom jouw instrument het mooiste is. Upload het resultaat op onze Facebookpagina of mail het naar ons. Wie weet gebruiken we jouw filmpje dan wel op deze website. Voor de makers van de drie leukste filmpjes is er een cadeaubon van 25 euro van Muziekhandel Kees van Willigen. En eeuwige roem natuurlijk.